0 GNSS Korekcijas
SITECH
Banner Image

Būvniecības tehnoloģijas


Samazini kļūdas.

Palielini efektivitāti.

Pabeidz darbus ātrāk.

SPACER

GNSS Korekcijas


GPS viens pats nenodrošina ar būvniecības darbiem nepieciešamo precizitāti, lai veiktu mērījumus vai vadītu mašīnu kontroles sistēmas. Precizitāti var uzlabot ar RTK korekciju risinājumiem, kas uzlabo GPS/GNSS sistēmu precizitāti līdz nepieciešamajam līmenim. Trimble piedāvā vairākus risinājumus, kas paplašina vietējās GPS bāzes stacijas pārklājumu vai ļauj iztikt bez tās.

Interneta Bāzes Staciju Serviss IBSS nodrošina, ka korekcijas dati no jūsu bazes stacijas tiek pārraidīti ar interneta palīdzību. Tādejādi tiek palielināts bāzes stacijas darbības rādiuss uz attālākām vietām, kur 450 MHz radio darbības diapazons nesniedzas. Tas ir ekonomiski izdevīgs risinājums, jo ar vienu bāzes staciju jūs varat nodrošināt ar RTK korekcijām lielākus objektus vai pat vienlaicīgi divus blakus esošus objektus. Ja objektā ir vājš interneta pārklājums, tad vienmēr varesiet uzstādīt vietējo bāzes staciju, kas nodos korekcijas ar 450 MHz radio vai Wi-Fi vai izmantot Sitech Bridge risinājumu.

Trimble VRS GNSS korekciju abonēšanas serviss ir lieliski piemērots būvniecības objektiem, kuros nav praktiski uzstādīt vietējo bāzes staciju.
Trimble VRS tehnoloģija nodrošina centimetra precizitāti tīkla pārklājuma zonā. Tā ir efektīva, vienkārši lietojama, un strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.
Lai iegūtu vairāk informācijas par Trimble VRS, vai abonētu šo servisu lūdzu dodieties uz Trimble VRS mājas lapu.

Trimble Centerpoint RTX ir nākamās paaudzes korekcijas dati, kas tiek saņemti tieši no satelītiem vai car internetu bez nepieciešamības pēc vietējās bāzes stacijas un nodrošina aptuveni 4 cm horizontālo precizitāti jebkurā vietā pasaulē.

Trimble Centerpoint RTX jau tagad tiek izmantots X-FILLTM tehnoloģijai Trimble GNSS pozicionēšanas uztvērējos, lai nodrošinātu ar RTK precizitāti gadījumā, ja uz laiku pārtrūkst interneta vai radio savienojums ar vietējo bāzes staciju.

Korekciju dati, kas tiek saņemti no RTX L-Band satelītiem pārklājums:

CenterPoint RTX Standard Satellite Map

Korekciju dati, kas tiek saņemti ar interneta palīdzību pārklājums:

CenterPoint RTX Standard Cellular Map