0 Trimble Ready
SITECH
Banner Image

Būvniecības tehnoloģijas


Samazini kļūdas.

Palielini efektivitāti.

Pabeidz darbus ātrāk.

SPACER

Trimble Ready


Trimble vairākus gadus ir strādājis ar pasaules vadošajiem tehnikas ražotājiem, lai radītu integrētas sagataves, kas atvieglo mašīnu kontroles sistēmu uzstādīšanu.
Šī darba rezultāts ir Trimble Ready koncepts. Tehnikas un mašīnu kontroles sistēmu lietotājiem tas nozīmē ērtāku risinājumu, ātrāku piegādi un mazāku tehnikas dīkstāvi. Visu sarežģītāko un laikietilpīgāko darbu, kas saistīts ar sistēmas instalāciju jau ir paveicis tehnikas ražotājs.
Kad ir pienācis laiks tehniku aprīkot ar Trimble mašīnu kontroles sistēmu nav nepieciešams metināt stiprinājumus, urbt, pārkrāsot un vilkt elektroinstalāciju. Sitech pārstāvis vai klients pieskrūvē un pievieno sistēmu, kas izskatās kā uzstādīta no rūpnīcas.

12 LABI IEMESLI KĀPĒC IZVĒLĒTIES TRIMBLE MAŠĪNU KONTROLES SISTĒMAS 

1. Pabeidziet darbus ātrāk ar mazāk tehnikas vienībām
Trimble nodrošina, ka GPS sistēma var strādāt ātrāk nezaudējot precizitāti. Ātrāka datu apmaiņa, integrētas antenas un uztvērēji, ātrāka hidraulikas reakcija, izturīgāki komponenti.

2. 2 antenas ir labākas kā viena
Tikai Trimble patentētā duālā GNSS antenu sistēma nodrošina reālu un precīzu lāpstas naža pozīciju un virzību ... nevis teorētisko. Ar mazāku kļūdu vienmēr sasniedziet augstāku produktivitāti.

3. Strādājat jebkurā laikā un jebkurā vietā
Trimble GCS900 nozīmē augstāku produktivitāti jebkurā būvniecības objektā. Ja nevarat strādāt dēļ tā, ka koki vai ēkas aizsedz skatu uz GPS satelītiem ātri pārslēdzieties uz UTS robotizētā tahimetra vadību un turpiniet strādāt.

4. Mainiet sensorus nevis tehnikas
Trimble Mašīnu kontroles sistēmas sazinās caur industrijas komunikācijas standartu - CAN BUS, kas ļauj ātri mainīt un pārvietot komponentus.

5. Viens priekš visiem un visi priekš viena
Tikai Trimble mašīnu kontroles sistēmas ir tik pielāgojamas, lai aprīkotu visu jūsu tehnisko parku: buldozerus, ekskavatorus, greiderus un asfaltēšanas tehniku. Sāciet ar vienkāršāko un papildiniet pēc vajadzības ar vienu GPS vai duālo GPS, ultraskaņas sensoriem, lāzeriem, utt. Izvēlaties piemērotāko tehnoloģiju konkrētajam darbam.

6. Mēs runājam par gudro "SMART" produktivitāti
Tikai Trimble piedāvā MS972 un MS992 smart GNSS antenas ar integrētu antenu un uztvērēju, kas nodrošina maksimālu mobilitāti, precizitāti un var izturēt skarbos būvniecības apstākļus.

7. Padariet parastu ierindas operatoru par labāko!
Trimble mašīnu kontroles sistēmas ir intuitīvas un tās ir vienkāršas lietošanā. Paveiciet sarežģītākus darbus ar esošajām prasmēm.

9. Sekojam pārmaiņām jau tagad
Tikai Trimble 3D Mašīnu kontroles sistēmas ir gatavas nākotnes satelītu signāliem, kas nozīmē, ka jums nevajadzēs investēt jaunās sistēmās, lai izmantotu tehnoloģijas attīstības iespējas.

10. Atgriezeniska datu saite ar TCC
Tikai Trimble 3D Mašīnu kontroles sistēmas nodrošina integrētus datu apmaiņas risinājumus. Mainiet Projekta datus un iegūstat mērījumus reālajā laikā fiziski nebraucot pie tehnikas būvlaukumā.

11. Vienkāršāk un ātrāk ar Trimble VRS un IBSS
Trimble mašinu kontroles sistēmas ir viegli lietot ar Trimble VRS vai IBSS, kas samazina nepieciešamību uzstādīt vietējo bāzes staciju.

12. VisionLink
Ar Trimble VisionLink jūs varat nodrošināt sava tehniskā parka pārvaldību. Esiet interneta tiešsaistē ar savām tehnikām un iegūstat ātru pārskatu par tehniku ražību.