0 Frontālajiem iekrāvējiem
SITECH
Banner Image

Būvniecības tehnoloģijas


Samazini kļūdas.

Palielini efektivitāti.

Pabeidz darbus ātrāk.

SPACER

Frontālajiem iekrāvējiem


Trimble Loadrite ir visā pasaulē atzīts industrijas standarts, kas ir rezultāts vairāk kā 30 gadu ciešai sadarbībai ar tehnikas ražotājiem, īpašniekiem un operatoriem. Trimble Loadrite piedāvā vairākas svaru sistēmas, kas radītas frontālajiem iekrāvējiem. Vairāki funkcionalitātes līmeņi sākot ar vienkāršākām sistēmām, kas domātas nelieliem iekrāvējiem, līdz augstas precizitātes sistēmām, kas nodrošina datu savākšanas, pārsūtīšanas un analīzes risinājumus.

 | Brošūra

Loadrite L2180 Sistēma

Loadrite frontalais iekravejs

Loadrite L2180 augstas precizitātes svaru sistēma (tipiski precizitāte ir 0,3-1% robežās) piedāvā līdz pat 100 dažādu produktu kopsummas, 5 dažādu darba rīku kalibrāciju (kausi, dakšas, utt.), 8 specifiski datu lauki ar 1480 klasificējamiem ierakstiem (materiāliem, klientiem, automašinu reģistrācijas nummuriem), dinamisku vairāku punktu mērīšanu, pēdējā kausa normēšanu, mērķa svara uzstādījumu un dažādu materiālu jaukšanu. Nosaka precīzu svaru neatkarīgi no kausa pacelšanas ātruma.
FACT™ (Izslīdēšanas & apkārtējās vides kompensācijas tehnoloģiju) programma.
Sistēmu var papildināt ar leņķa sensoru, ja nepieciešams veikt svēršanu uz slīpām virsmām (braucot uz rampas).
Sistēma nodrošina bezvadu datu pārraidi uz Loadrite MMS uzraudzības sistēmu


Loadrite L2150 sistēma

Loadrite svari

Loadrite L2150 svaru sistēma piedāvā līdz pat 20 dažādu produktu kopsummas, 4 dažādu darba rīku kalibrāciju (kausi, dakšas, utt.), 3 specifiski datu lauki ar 510 klasificējamiem ierakstiem (materiāliem, klientiem, automašinu reģistrācijas nummuriem), dinamisku vairāku punktu mērīšanu, pēdējā kausa normēšanu un mērķa svara uzstādījumu, Nosaka precīzu svaru neatkarīgi no kausa pacelšanas ātruma.

Sistēma nodrošina bezvadu datu pārraidi uz Loadrite MMS uzraudzības sistēmu.

Loadrite Force sistēma

 

Loadrite Force ir augstas ražības svaru sistēma ar ierobežotu funkcionalitāti vienkāršākai lietošanai. Šī sistēma ir piemērota ja ir nepieciešams veikt precīzu svēršanu, bet nav nepieciešamības pēc datu uzglabāšanas un pārsūtīšanas tālākai analīzei. Tā nodrošīna starpsummas un kopsummas uzskaiti, 4 darbarīku kalibrāciju, vairāku punktu dinamisko mērīšanu, pēdējā kausa normēšanu.

 

Trimble LR360 truck job list