0 Greideri
SITECH
Banner Image

Būvniecības tehnoloģijas


Samazini kļūdas.

Palielini efektivitāti.

Pabeidz darbus ātrāk.

SPACER

Greideri


masinu kontroles sistemaST400 Trimble

Trimble GCS900 2D greidera mašīnu kontroles sistēma ir lieliska pirmā investīcija uzņēmumiem, kas ir jauni būvniecības biznesā.
Nosakiet precīzu lāpstas naža šķērsleņķi ar diviem leņķa sensoriem un rotācijas sensoru. Pievienojiet sistēmai vienu vai divus ultraskaņas vai lāzera sensorus, lai iegūtu precīzu lāpstas augstuma kontroli. Ar ultraskaņas sensoru kopējiet auklu, apmali vai jau ieklātu materiālu.

Viegli modernizējama par GCS900 3D sistēmu izmantojot esošos sistēmas komponentus.

Brošūra |

masinu kontroles sistema

Trimble GCS900 3D GPS sistēma ir radīta, lai greidera kabīnes displejā iegūtu informāciju par projekta datiem, virsmu un garenprofilu.

Vienkāršākus 3D projektus (plaknes ar vairākiem kritumiem) izveidojiet tieši kabīnes displejā.

Ar vienu GNSS uztvērēju sistēma nosaka un kontrolē precīzu lāpstas naža 3D pozīciju, kamēr otru lāpstas pusi kontrolē šķērsleņķa sistēma.

GCS900 SINGLE GPS

Ar diviem GNSS uztvērējiem sistēma nosaka un kontrolē precīzu lāpstas pozīciju, ļoti precīzu šķērsleņķi un lāpstas kustības virzienu.

GCS900 DUAL GRADER

Saņemat korekcijas no vietējās GNSS bāzes stacijas ar 450 MHz radio, Wi-Fi vai internetu vai no bāzes staciju tīkliem: Trimble VRS vai LatPos.

| Brošūra |

GCS900 greideris 3D

Trimble GCS900 3D UTS sistēma, ko vada Trimble SPS930 robotizētais tahimetrs ieklāj materiālu ar milimetru precizitāti ar mazāk piegājieniem. Piemērota sistēma objektos, kur nepieciešama ļoti augsta materiālu precizitāte, apjomu kontrole vai darbs ar GNSS risinājumiem nav iespējams dēļ šķēršļiem, kas aizsedz skatu uz debesīm.

Galvenie komponenti ir universāli un savietojami ar citām tehnikas vienībām.

| Brošūra |

Greideris tahimetrs 3D