0 Jaunumi
SITECH
Banner Image

Būvniecības tehnoloģijas


Samazini kļūdas.

Palielini efektivitāti.

Pabeidz darbus ātrāk.

SPACER

Trimble GPS Rovera piedāvājums


Photo

Trimble SPS585 Smart uztvērējs
SPS585 GNSS Smart uztvērējs ir viegls un kompakts. 220 kanālu uztvērējā ir iestrādāts Trimble Maxwell™ 6 čips, kas nodrošina modernāko satelītu uztveršanu un īpašo Trimble EVEREST™ atstarotā signāla slāpēšanas tehnoloģiju. Pateicoties magnētiskajiem stiprinājumiem, to ir viegli pārvietot no latas uz automašīnu. Tas nodrošina precizitāti līdz 1 cm plānā un 2 cm augstumā un ir savietojams ar interneta: Trimble VRS, Latpos, IBSS un Center Point RTX korekcijām.

Vairāk par Trimble SPS585 uztvērēju

Trimble Site Mobile kontrolieris

Trimble Site mobile ir fotokameras, GPS kontroliera un viedtālruņa apvienojums. Tas ir viegls, izturīgs, un neliels, un, tajā pašā laikā, piedāvā viedtālruņa cienīgu funkcionalitāti datu un balss pārraidei. Tam ir liels skārienjūtīgs ekrāns ar izcilu darbību arī saulainos apstākļos. Bezvadu datu pārraidei ir iebūvēts Bluetooth un Wi-Fi®.

Vairāk par site mobile kontrolieri

SCS900 programmatūra – radīta būvniecības darbiem
Tieši programmatūra atšķir Trimble SPS sērijas Roverus no pārējiem. Trimble SCS900 ir radīta un piemērota tieši būvniecības darbiem. Īpaši pielāgotā darbplūsma un datu organizācija padara šo programmu ļoti vienkāršu. Tās apguve ir pavisam vienkārša. Ar SCS900 programmatūru tādi darbi kā nepārtraukta uzbēruma un ierakuma kontrole, uzmērīšana, nospraušana un apjomu aprēķini ir veicami uzreiz objektā. Connected Site risinājumi nodrošina datu apmaiņu starp būvlaukumu un biroju.

Vairāk par SCS900 programmatūru

Business Center HCE
Datu apstrādei un sagatavošanai tiek izmantota Business Center HCE programmatūra. Ar to iespējams importēt un eksportēt pazīstamākos datu formātus, kā arī vizualizēt un rediģēt tos pirms nosūtīšanas uz mērniecības vai mašīnu kontroles sistēmām. Pēc darbu pabeigšanas var veidot plašas un detalizētas atskaites un analizēt iegūtos datus. Tas viss ir pieejams Business Center HCE bāzes versijā, ko var lejupielādēt bez maksas.

Vairāk par BC HCE programmu

http://construction.trimble.com/sites/construction.trimble.com/files/resize/images/SitePulse%2007-LR-240x368.jpg